Rumieńce na twarzy oraz swędzące krostki na policzkach

Witam mam problem z twarzą, pojawiły mi się rumieńce które nie schodzą oraz krostki na policzkach które szczypią i pieką skóra się w tym miejscu łuszczy ale krostki wychodzą na nowo... sterydy nie pomogły, protopic oraz aknemycin też nie. Większość kremów mnie uczula, często mam podrażnienia. Prosze o pomoc
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Czym są piegi?

Są przyczyną kompleksów, chociaż wiele kobiet traktuje je jako swój największy atut. Piegi - bo o nich mowa mogą być błogosławieństwem lub przekleństwem. A czym tak naprawdę są piegi? Obejrzyj film i dowiedz się tego.

Witam serdecznie,

Objawy które Pani opisuje mogą świadczyć o nadwrażliwości skóry, która pojawia się na skutek np. złej pielęgnacji, stresu, nietolerancji pokarmowej bądź alergii.
Również z problemem rumienia, krostkami spotykamy się przy trądziku różowatym.
Zapraszam na bezpłatną konsultację kosmetologiczną w celu określenia przyczyny problemu.

Pozdrawiam
Anna Adamowicz
www.instytutadamowicz.pl

Doświadczony kosmetolog. Właścicielka Instytutu Estetyki Delightful Woman. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.
0

witam prosze odwiedzic dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej. Mogą to być również objawy trądziku różowatego. Po obejrzeniu stanu skóry lekarz dobierze odpowiednie metody leczenia oraz preparaty do stosowania domowego

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty