Ryzyko ciąży po dwóch stosunkach bez zabezpieczenia

Witam. Kochałem się ze swoją dziewczyną, skonczyłem poza nią, (nie wytarłem się) ale zaraz potem robilismy to ponownie bez zabezpieczenia. Pierwszy dzien okresu to 4.4.2014 a krwawienie ustało 8/9.4.2014. Robilismy to 13.04.2014 Okresy ma w miare regularnie co 24/25 dni. Czy istnieje w takim wypadku ryzyko ciąży? Zaznaczam że nie skonczyłem w niej jednak pewnie miałem jeszcze sperme na członku, a pozniej mogła się jeszcze wydostac razem z płynem preejakulacyjnym. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu weryfikacji ciąży partnerka powinna wykonać test ciążowy. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.