Ryzykowne leczenie szczeliny odbytu

Proszę o podanie ośrodków ,które leczą szczelinę odbytu laserem i mają duże doświadczenie bo słyszałam.że nacięcie zwieracza obarczone jest dużym ryzykiem,czy zawsze laserowe leczenie jest powiązane z nacięciem tak ryzykownym

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę udać się do specjalisty proktologa, który pokieruje Panią do konkretnego ośrodka. Adresy takich klinik znajdzie Pani także w każdej z wyszukiwarek internetowych.