Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ryzykowny stosunek a zapalenie ucha

Witam. Rok po ryzykownym stosunku zaczęły się dziwne objawy. Zapalenie ucha ( z pęcherzykami w przewodzie słuchowym ) szum uchu ciąge trwa następne zapalenie spojówek , ostatnio mrowienie rąk i nóg a czasami bolesność żył.Mój partner również skarży się na mrowienia i kłucia w rękach.3 mc po ryzykownym stosunku miałam badanie FTA i Vdrl ujemne. Hiv ujemne. Nie mam pojęcia co to może być jeszcze? Mialam wymaz z gardla który wykazał gronkowca złocistego. Czy to może być przyczyna naszych problemów
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

#dziejesienazywo: Czym jest wirus HIV i jaka jest skala jego występowania

Charlie Sheen oficjalnie przyznał, że jest nosicielem wirusa HIV, co ukrywał przez wiele lat. Jak wyglądają statystyki zachorowalności w Polsce i na świecie? Czym jest wirus HIV? Kto znajduje się w grupie ryzyka i w jaki sposób sprawdzić, czy jesteśmy jego nosicielami. Czy każda osoba zakażona wirusem HIV zachoruje na AIDS? Na te i inne pytania odpowiada gość Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej - immunolog dr Paweł Grzesiowski.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Nie sądzę by gronkowiec dawał takie objawy, proszę udać się do wenerologa, który zleci panel badań, jeśli podejrzewają Państwo że to może być choroba przenoszona droga płciową.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy