Rzucanie palenia a bolesność języka

Witam mam 23 lata ,od 5 dni jestem w trakcie rzucania palenia jest to dla mnie ogromna walka gdyz potrafilam wypalac do 2 paczek dziennie , od jakiegos tygodnia strasznie boli mnie jezyk i w dodatku od dwoch dni jest bardzo spuchniety , czuje ze przez roo tez.mam coraz mniejj śliny w jamie ustnej .. czy mam powoody do nie pokoju ? Co to moze byc ?

Piotr Pilarski

Nie mozna tego określić bez zbadania. Może to byc objaw rzucania palenia. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.