Ścięty płyn białkowy i elementy morfotyczne krwi w biopsji

Witam. Wykryto mu mnie zmianę w prawej piersi na godz 16. Miałam robiona biopsje- wynik ścięty płyn białkowy i elementy morfotyczne krwi. Poszłam z wynikiem do chirurga na konsultacje i chciał zrobic jeszcze jedno Usg. Kiedy położyłam sie na łożku i lekarz chciał wyczuć guzek z brodawki wyleciał płyn ( jak krew). Zrobił wymaz i powtórna biopsje. Wyniki jak i z biopsji tak i z wymazu : Płyn białkowy, makrofagi i limfocyty. Dodam ze wystawił skierowanie do onkologa. Jak rozumieć te wyniki.

Wyniki cytologii nie świadczą o niczym konkretnym (być może zmiana zaaspirowana w czasie biopsji cienkoigłowej i z rozmazu to np. torbiel). Nie przedstawiła Pani opisu USG, aby bliżej podać morfologię zmiany w sutku przez co mógłbym coś więcej napisać.