Ścisk brzucha, pieczenie w klatce piersiowej w związku z lękiem przed pracą

witam,czasami w mojej pracy jestem przezucana ze stanowiska na stanowisku gdzie na to sie nie zgadzalam czy lekarz moze stwierdzic ze nie jestem zdolna pracowac na ktorysm z powodow zdrowotnych i wystawic zaswiadczenie dokladnie psychicznych?z nerwow dostaje silnej migreny nie moge sie wyslowic,scisk brzucha ,pieczenie w klatce,trzesoce rece,a gdy przed snem pomysle ze znow tam bede pracowac nie moge zasnac.

Dzień dobry.

Najprościej Pani dylemat rozwiązać poprzez wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, któremu mogłaby Pani zadać powyższe pytania i uzyskać wystarczającą wiedzę.

Pozdrawiam.

Po tak krótkim opisie niestety trudno rokować czy może Pani otrzymać takie zaświadczenie czy nie. Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu lub psychoterapeuty, ktorzy odpowiedZą trafniej na Pani pytanie.
Polecałabym także omówić sprawę z przełożonym - czasem otwarta i szczera romowa przynosi bardzo dobre rezultaty, a ciągłe męczenie się i stres wcale nie muszą mieć miejsca. Powodzenia!