Ściśnięta klatka piersiowa przy zapaleniu mięśnia międzyżebrowego

Witam.Lekarz rodzinny stwierdził u mnie zapalenie mięśnia międzyżebrowego,brałam Nalgesin forte 550 przez tydzień niestety nic mi nie pomaga.Dorażnie biorę nimesil.Najgorzej boli mnie nocą,budzę się ze ściśniętą klatką piersiową.Co mogłabym jeszcze zrobić,aby mi przeszło.Mam 44 lata.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku braku skuteczności zastosowanej terapii konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. Być może lekarz zmodyfikuje terapię.