Seks bez zabezpieczenia i bez wytrysku a ból jajnika i ryzyko ciąży

Witam,moja dziewczyna miała mieć we wtorek owulacje,wczoraj u niej byłem,raz czy dwa wszedłem w nią bez użycia zabezpieczenia,bo ciekaw byłem jak to jest i dzisiaj rano(13 paź)mówi,że ją jajnik bolał,ale jest możliwość,że owulacja się przesunęła bo okres też się spóźnił,zamiast być 21 września,nastąpił 25,stąd nasze obawy o przesunięcie się także owulacji.Przy wcześniejszych "obserwacjach",doszedłem do wniosku, że nie wydzielam preejakulatu. Jest szansa zajścia w ciążę w takich warunkach?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku niezabezpieczonego stosunku istnieje ryzyko zajścia w ciążę. Trudno jednak określić ryzyko w wartościach liczbowych. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia należy wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku. W razie wątpliwości partnerka powinna skonsultować się z ginekologiem.