Senność i silny ból podbrzusza a stosowanie Dionelle

Witam, biorę od ok. tygodnia tabletki antykoncepcyjne Dionelle, od tamtej pory jestem spiąca w ciągu dnia i mam straszny ból podbrzusza, który jest nie do zniesienia. Początkowo myślałam, że to powód miesiączki ale tydzień czasu, to chyba za dużo. Czy korzystniejsze będzie zaniechanie brania tych tabletek?

Witam,
możliwe że nie toleruje Pani tych tabletek - zaleca się jednak aby przyjąć opakowanie do końca i może należałoby zmienić tabletki na inne, jeżeli zalezy Pani na antykoncpecji