Senność, potliwość, problemy z pamięcią

Witam serdecznie! Bardzo proszę o poradę w sprawie otrzymanych wyników tarczycy. P/c anty-TPO 24,13 IU/ml max. 34,00 FT4 1,50 ng/dl min 0,93 max.1,70 FT3 3,87 pg/ml min 2,00 max 4,40 oraz TSH 2.60 uIU/ml Z. Ref.: 0.27-4,20 Dodam jeszcze że od jakiegoś czasu jestem bardzo senna, brakuje mi kondycji, strasznie się pocę i mam problemy z pamięcią,miesiączki mam z 3 miesięcznym opóźnieniem.Jestem po 2 porodach .Mam 33 lata. Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Pozdraw

Lek. Katarzyna Szymczak

Badania w kierunku chorób tarczycy są w normie. Radziłabym jeszcze wykluczyć cukrzycę oraz skonsultować się z ginekologiem.
Pozdrawiam