Silna potliwość całego ciała bez względu na temperaturę

Witam mam 28 lat. Głównie chodzi o silne pocenie się bardzo silne calego ciała bez względu na temperaturę. MAm bardzo częste uderzenia gorąca, szybsze bicie serca problemy z oddychaniem. Np jadąć autobusem zalewam się bez przyczyny potem czuje jak wali mi serce a nie są to sytuacje stresujące ale tak to odczuwam. Niewiem co się dzieje z moim organizmem ale to się ciągnie od kilku lat. Jakies rady jakies badania ? W internecie pasuje to do problemów tarczycy są jakies badania na to ?? pozdrawiam

Dzień dobry,

Proszę zrobić morfologię, natomiast celu sprawdzenia pracy tarczycy we krwi oznacza się - TSH, Ft3, fT4, anty - TPO, zalecany jet także oznaczenie kortyzolu.
Dodatkowo zaburzenia gospodarki hormonów płciowych może również dawać podobne objawy - wizyta u ginekologa, najlepiej endokrynologa.