Silne bóle kręgosłupa, miednicy i drętwienie nóg
Witam . Odczuwam silne bóle kręgosłupa, miednicy , drętwienie nóg . Wynik tomografii komputerowej zawiera treść : L3/L4 oraz L4/L5 dokanalowo ,szerokopodstawnie uwypuklone na głębokości 2mm , przednia powierzchnia worka oponowego na tych poziomie wtornie nieznacznie ucisnieta /modelowania. Kanał kregowy po za tym w normie .

MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Wynik badania TK zobrazował chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatię.
Wskazana konsultacja z lekarzem prowadzącym celem ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.