Silne bóle nogi i uczucie gorąca na udzie

Witam.Boli mnie noga raz 3 dni pozniej na 2 dni przechodzi i znowu nie boli strasnie mocno bo moge chodzic i nie przeszkadza tez w chodzeniu poprostu czuje dyskomfort w niej . raz kluje lub uciska w lydce raz mam uczucie goraca na udzie a raz jakby ciagniecie sciegien od posladka po lydke. Mialam robione badania podstawowe ok sa d-dimery tez ponizej normy i usg doppler nic nie wykazal poza uposledzeniem krazenia ale to poza naczyniowym czyms spowodowane.i tak boje sie ze to poczatek zakprzepicy

Radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z ortopedą lub neurologiem. Dolegliwości wcale nie muszą mieć podłoża naczyniowego. Może to zmiany związane z układem kostno-stawowym lub jakąś patologią w zakresie odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa (do rozważenie RTG tego odcinka kręgosłupa).