Silne krwawienie a założony implant antykoncepcyjny

Witam, Mam założony implant antykoncepcyjny od 2 lat. Po pierwszym roku krwawienia sie ustabilizowały i przez ostatnie 4 miesiące nie krwawiłam, 2 dni temu dostałam silnego krwawienia z ogromnymi bólami podbrzusza,osłabieniem, wymiotami i biegunka, nigdy nie miałam podobnej sytuacji, czy powinno mnie to zaniepokoić ? Czy moze sie zdarzyć taka jednorazowa sytacja.

Witam . Jestem lekarzem stomatologiem . Ponieważ wszczepiam implanty przez przypadek pytanie dotarło do mnie . Powinno być skierowane do kolegów ginekologów. Proszę je napisać jeszcze raz bardziej szczegółowo używając w pytaniu śliwa związanego z ginekologią.