Silne mioklonie nocne a stosowanie leku Aropilo SR

Cierpię na silne mioklonie nocne (występują nieregularnie),w ciągu dnia delikatne szarpnięcia mięśniami(nie zawsze).Wszystkie wyniki badań sa prawidłowe(morfologia, borelioza, EMG). Pani doktor niemal zasugerowała, że uroiłam sobie chorobę...choć objawy bywają nie do zniesienia. Dostałam lek AROPILO SR. Zamierzam podjąć kurs wymagający dużej sprawności fizycznej i intelektualnej jednak po przeczytaniu ulotki mam ogromne wątpliwości, czy zażywać lek i czy nie przyniesie on więcejszkód niż korzyśc

Zależy jakie mioklonie, jak nasilone ? czy tylko w nocy?
Czy tylko "wzdryganie przy zasypianiu" tak bywa u wielu osób
Czy cos więcej ?? Jak elektrolity: Na, K, Ca, Mg ? Moze EEG??
Do pełnej konsultacji
Jakie inne niepokojace objawy czy wyniki?
Pozdrawiam