Silne zmęczenie po niewielkim wysiłku fizycznym i częstomocz

Po krótkim wysiłku, głównie fizycznym, jestem bardzo zmęczony. Od razu bym się kładł. Jestem napięty. Mam od lat częstomocz. Lekarz zdiagnozował neurostenie i przepisał Spamilan chodzę od 2 miesięcy na psychoterapię. Poprawy nie widzę. Nie mam lęków, radzę sobie świetnie jako naukowiec, nie jestem strachliwy. Skąd takie zmęczenie? Jak leczyć neurostenię? Dlaczego psychicznie jestem ok, a fizycznie wysiadam? Czy Spamilan to dobry lek? Proszę o gruntowne i merytoryczne rady, a nie komunały.

Aleksander Ropielewski

Niestety nie jestem w stanie udzielić konkretnej porady. Leczony jest Pan prawidłowo, zaś nasilenie objawów i odpowiedź na leczenie są sprawą indywidualną i trudno jest mi bez znajomości Pańskiego przypadku powiedzie coś więcej przez internet.