Szybkie zmęczenie i senność po wysiłku fizycznym

Gdy zaczynam ćwiczyć, już po 10 minutach odczuwam zmęczenie a raczej bardziej senność, nie ziewam, ale max mogę ćwiczyć 20 minut i chce mi się spać. Wiem że wina może być diety, po treningu staram się przyjmować białko, a na co dzień jem np. warzywa z kaszą, owoce, jestem wegetarianką, pije wode w czasie treningu.Ten problem miałam dużo wcześniej, przy bieganiu tak samo.Przez to ćwiczenia stają się męczące mimo chęci :/

Może warto przed treningiem zjeść coś o dużej zawartości cukru. Proponuję np. banana lub kostkę czekolady. Dostarczy Pani wtedy dużą dawkę cukru w krótkim czasie co pomoże utrzymać odpowiednią ilość węglowodanów w trakcie treningu.