Silny ból brzucha z parciem na stolec

witam wczoraj po południu złapał mnie silny bój brzucha z parciem na stolec ale problemy z wypróżnieniem ,dodatkowo objawy zzgagi ,dużo sliny i naciąganie do wymiotów ,nie jestem w ciąży :) ból brzucha utrzymuje się cały czas raz więcej raz mniej , proszę o odpowiedz czy muszę się udać do lekarza i jakiego ,dodam że lekarz pierwszego kontaktu przepisze pewnie nospę i koniec, dziękuję za szybką odpowiedz

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, gdyby podobne objawy się nasilały lub często powtarzały proszę o konsultację z gastroenterologiem. Wykona on na pewno bardziej specjalistyczne badania w kierunku postawienia diagnozy. Pozdrawiam.