Silny ból głowy podczas ćwiczeń siłowych

Witam Trenuje sporty siłowe kilka lat nigdy nic mi nie dolegalo lecz od dwóch tygodni potworny ból podczas wykonywania ćwiczenia nie pozwala mi wejść na większy ciężar bol jest nagły podczas podnoszenia jest nagle strzał w głowę z bólu łapie się za głowę po kilku minutach ból ustaje Ale nie jestem w stanie dokończyć treningu bo ból powraca przy każdej próbie . Boję się ze to koniec kariery ciśnienie mam w normie . Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z lekarzem - ortopedą lub neurologiem. Najpewniej uszkodzeniu uległy struktury mięśniowe okolicy karku lub dochodzi do nadmiernych przeciążeń tej okolicy. Bez przeprowadzenia badania trudno jednak stwierdzić coś dokładniej.