Silny ból skóry podczas dotyku

witam. mam 21 lat i od jakiegos czasu gdy ktos robi mi masaz ramion i naciska moja skore palcami { robi to delikatnie] odczowam silny bol skory cos podobnego do wbitej tepej igly , bol trzyma ponad minute a pozniej sie powoli rozchodzi , rowniez gdy lekko sie opre o ramiona to nastepuje ten silny bol .. rowniez gdy budze nie odczowam rak a jednoczesnie czuje jak by byly rozsadzane od srodka i wystepuje mrowienie juz naprawde nie wiem co to moze byc prosze o pomoc.

Czy ćwiczy Pani regularnie, Jaki tryb pracy
Czy dużo stresów, napięcia.
Czasem masaż może wywołać najpierw nieprzyjemne odczucie, potem relaks . Zależy też od jakości masażu i obiektu?