Silny świąd skóry i problemy z żołądkiem a prawdopodobieństwo Helicobacter pyroli

Witam Szanowni Panstwo Pisze poniewaz zastanawia mnie co sie ze mna dzieje. Mam 29 lat i jestem mezczyzna, ze dwa lata temu zaczela mi doskwierac najprawdopodobniej alergia skorna. Objawialo sie to silnym swiadem i do tej pory nie doszedlem z czego to wynika. Zauwazylem natomiast ze nie mam objawow gdy biore tabletki przeciwalergiczne. Od mniej wiecej tego samego czasu borykam sie z problemami z zoladkiem. Mam czeste odbijanie, wzdecia. Moje pytanie, czy to moze byc spowodowane helicobacter?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, prawdopodobnie problem z żołądkiem oraz z alergią są dwiema odrębnymi sprawami. Proszę się udać do gastroenterologa celem wykonania dokładniejszych badań. Pozdrawiam.