Sine palce u stóp po treningu

Witam. Po treningu pilkarskim zaobserwowalem, ze mam oba duze paluchy u stóp sine... I to bardzo. Masazysta zalecil przebic je aby usunac krew. Jeden dzien było lepiej lecz znów jest to samo a palec jest twardy jakby zamrozony i spuchniety

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy najprawdopodobniej spowodowane są urazem powstałym podczas treningu. Proszę udać się do specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.