Sine paznokcie u 28-letniej osoby

Witam, mam pewien problem z kolorem moich paznokci, http://i.imgur.com/Ys3JN1M.png nie są różowe jak u większości, tylko zabarwienia lekko niebieskawy / siny / fioletowy (zdjęcie w linku) Oprócz tego czuje się ogólnie dobrze, mam bardzo słabą kondycje przez siedzącą prace (zero sportu, praca w domu) Co może być przyczyną? Niedotlenienie organizmu? Tętno w normie spoczynkowe 70/min chyba, że przez męczący dzień mam wtedy około 100 zero innych problemów, jeszcze tylko pis w uchu po wysiłku.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę konieczni udać się do lekarza rodzinnego, konieczne jest wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych. Po badaniach będzie można coś więcej powiedzieć.

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z dermatologiem, ponieważ zmiany nie są charakterystyczne.