Skąd ten smutek po urodzeniu bliźniaków?

Witam, mam problem, 5,5 miesiąca temu urodziłam blizniaki przez cc, po połogu zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne. Od jakiegoś czasu czuje czuję się bardzo przemeczona, smutna, senna. Dodam ze studiuje i niestety nie daje rady z nauką, nie mam na nią czasu co pewnie powoduje smutek, stany lękowe... między miesiaczkami występuje u mnie krwawienie... Nie wiem co robić. Ogólne badania robiłam. Jest wszystko ok. Ale te zmęczenie i przygnębienie nie daje mi żyć. Do tego bóle głowy i kołatanie serc

Dzień dobry,

Sanofi, producent Emolium, jako firma farmaceutyczna zgodnie z prawem nie może udzielać porad lekarskich konsumentom. Dlatego też zachęcamy Panią do wizyty u lekarza, który na podstawie wywiadu lekarskiego i oceny zmian na skórze zaleci właściwe postępowanie lecznicze.

Zachęcamy do jak najszybszej konsultacji z lekarzem, który oceni Pani stan i będzie mógł udzielić szczegółowych zaleceń.

Pozdrawiamy,
Zespół Emolium (w konsultacji z działem medycznym Sanofi)

Dzień dobry. Czas ciąży, połogu i opieka nad niemowlęciem, a w Pani przypadku dwoma, to bardzo wymagający czas. Ponosimy wtedy spory wysiłek psychofizyczny. Jeżeli ma Pani jeszcze dodatkowe obowiązki, nic w tym dziwnego, że czuje Pani wyczerpanie, zniechęcenie czy smutek. Jeżeli badania wykluczają przyczyny medyczne, prawdopodobne jest, że potrzebuje Pani pomocy psychologicznej. Warto wypracować skuteczne techniki poradzenia sobie z tą wymagającą życiową rolą a także dysponować nimi w przyszłości. Jeżeli jest Pani zainteresowana konsultacjami w tym zakresie, zapraszam w wybranym przez Panią terminie. Poniżej podaję link do zapisów online:

https://ranking.abczdrowie.pl/d/anna-demarczyk-psycholog-warszawa-74814
Pozdrawiam.