Skąpe krwawienie i rozwolnienie oraz stres

Mam przeważnie regularne miesiączki ( 27-28 dni). Okres powinnam dostać 29/30.11. Wczoraj i dziś mam bardzo słabe krwawienie do tego jakby rozwodnione. Ponadto ból brzucha i kłopoty z wypróżnieniem. Przed poprzednią miesiączką byłam z partnerem w sytuacji intymnej ale bez stosunku. Dodam też, że ostatnio niewiele jem (nie mam apetytu), a w pracy (szczególnie przez ostatni miesiąc) mam dużo stresu i dźwigam ciężkie rzeczy. Co może być przyczyną? I czy istnieje prawdopodobieństwo ciąży?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli doszło do kontaktu preejakulatu lub spermy z okolicą narządów rodnych lub narządami rodnymi to jak najbardziej istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Złe samopoczucie lub stany chorobowe (nawet banalne infekcje) mogą powodować zaburzenia cyklu miesiączkowego jakie Pani opisuje. Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić bardziej szczegółowej odpowiedzi.