Skąpe zagęszczenia miąższowe w wyniku badania RTG
co oznacza w wyniku badania rtg skąpe zagęszczenia miązszowe widoczne w polu dolnym pluca lewego bez zmian naciekowych reszte jest w normie czy to jest powazne pacjent ma 34 lata

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Wynik ten może świadczyć o przebytym zapaleniu. Być może będzie konieczne wykonanie badania tomografii komputerowej w celu uzyskania więcej informacji. Dlatego wskazana jest konsultacja z lekarzem prowadzącym w celu ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.