Skąpy, jednojądrowy naciek zapalny pomiędzy komórkami czerniaka

Melanoma malignum typ nabłonkowato- komórkowy, głównie bezbarwnikowy. Zmiana w polipie o średnicy 2cm, owrzodziała z ogniskową martwicą powstała na bazie znamienia barwnikowego. grubość nacieku 0,4 cm, Clarc IV, margines boczny 0,2cm w głębi 0,25cm. Miejscami pomiędzy komórkami czerniaka widoczny skąpy, jednojądrowy naciek zapalny. Ilość figur podziału 11/mm kwadratowy. stopien zaawansowania - pT3b

Co prawda , nie ma pytania , ale ww.przytoczone rozpoznanie wskazuje , że konieczne jest leczenie w Centrum Onkologii w Łodzi lub w W-wie , Centrum Onkologii W-wa ,Ursynów , Klinika Nowotworów Tkanek Miękkich,Kości i Czerniaka !!! SPRAWA JEST POWAŻNA!!! zż