Skoki temperatury, bóle głowy i płuc

Witam Od paru dni jestem osłabiony, mam skaki temperatury(raz się trzęsę z zimna, raz się budzę cały mokry) bóle głowy tez się zdarzają, jednak najbardziej co mnie martwi to płuca, nie potrafię się wykaszleć i mam spore problemy z oddychaniem (słyszę rzężenie). Jest to coś bardzo poważnego czy poprostu muszę dalej leżeć i samo przejdzie

Witam
Trudno postawić diagnozę bez przeprowadzenia badania lekarskiego
i wykonania podstawowych badań. Konieczna jest konsultacja
z lekarzem, który pokieruje dalszą ścieżką diagnostyczną
i zastosuje odpowiednie leczenie
Pozdrawiam serdecznie