Skręcenie stawu skokowego a uszkodzenie więzadła

Witam byłam na pogotowiu bo skręciłam noge diagnoza skrecenie stawu skokowego cos nie tak z aparatem wiezadłowym lekarz powiedział ze koniecznie do ortopedy na usg. jeszcze nie byłam czy to moze byc cos powaznego? mialam juz ta noge 4 razy krecona

4 urazy mogły spowodować niestabilność i jeżeli przeszkadza to w życiu moze byc potrzebna operacja