Skurcze komorowe serca a nadczynność tarczycy

Witam. Mam skurcze komorowe serca. Zależy od dni, czasem mam cały dzień, jeden po drugim, a jeśli chodzi o życie codzienne są, ale zdarzają się sporadycznie. Choruję na nadczynność tarczycy i chciałabym się dowiedzieć czym są te skurcze wywoływane przez tą chorobę, czy guzki, powiększona tarczyca czy hormony za to odpowiadają? Mam się poddać badaniu holterem czy zaczekać aż pójdę na leczenie jodem i moja tarczyca zostanie zniszczona?

Lek. Tomasz Budlewski

przede wszystkim należy poznać jak dużo jest zmian w pracy serca w ciągu całej doby. Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.