Skurcze mięśni, drętwienie rąk i zmęczenie a praca w nocy

Czy praca nocna grozi czymś poważnym? Od 4 lat pracuję w domu przy komputerze w godz 22-6. Śpię potem do 14tej. Od ok roku czuję się coraz gorzej długo trwa zanim zasnę,duszę się zasypiając,mam skurcze mięśni tułowia,drętwieją mi ręce,wstaję potwornie zmęczony i czuję się fatalnie. Trafiłem na SOR 3 dni temu-serce ok,anemii nie mam,elektrolity ok,TK głowy bez zmian. Wziąłem L4, bo jeszcze kilka dni i chyba bym padł, czy to wszystko od nocnej pracy? Są jakieś badania na stwierdzenie przemęczenia?

Witam,
Badań stwierdzających przemęczenie nie ma. Wskazana konsultacja neurologiczna, bo nasilające się objawy wymagają wyjaśnienia.

Pozdrawiam serdecznie