Skurcze mięśni szyi u 29-latki

"podskakiwanie" mięsnia/żyły w szyi, od kilku dni tak jakby podskakuja mi miesnie szyi jakby mi krew rozwalala tetnica czasami to boli.. wczesniej miewalam takie zjawisko w udzie rece.. ale w szyi jeszcze nie. magnez uzupelniam od dawna regularnie, nie mam tez niedoboru wynikajacego z morfologi. Czy powinnam sie z tym udac do jakiegos lekarza czy to samo przejdzie?

Witam! Jeśli oprócz subiektywnego uczucia "podskakiwania" pojawiają się drżenia mięśniowe powinna Pani udać się do neurologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.