Skuteczność selektywnych inhibitorów zwrotnego wychwytu serotoniny

Skuteczność SELEKTYWNYCH INHIBITORÓW ZWROTNEGO WYCHWYTU SEROTONINY. Zażywam co jakiś czas leki z tej grupy na różne nerwicowe OBJAWY WEGETATYWNE. Zazwyczaj działają tj. z czasem objawy znikają (te "zerwane" połączenia neuroprzekaźników w mózgu niby się "naprawiają"), ale w różnych sytuacjach objawy znów wracają, powodując "deregulację" układu wegetatywnego na dłużej. Czy jestem zmuszony więc brać te leki do końca życia? Czy istnieje jakiś sposób na zablokowanie tego mechanizmu raz na zawsze?
MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu

Przyczyny autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.

Z Pana opisu wynika, że ma Pan stricte medyczne podejście do swojego problemu. Jest wysoce prawdopodobne, że większą skuteczność w Pana leczeniu przyniesie połączenie farmakoterapii z psychoterapią. Same leki nie działają na przyczynę występowania objawów, dlatego dzieje się tak, że objawy powracają. Zachęcam Pana do wizyty u psychoterapeuty.


Pozdrawiam
Marta Widera-Kędryna

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty