Skuteczny lek na depresję

Proszę o nazwę skutecznego leku na depresje u starszego człowieka , mój tato zmaga się z depresją i bezsennością ,bierze lek tricotto i nie pomaga !

Każdy człowiek a szczególnie starszy wymaga kompleksowego badania i ustalenia dalszego sposobu leczenia. Czasami "depresja" może wynikac z choroby somatycznej - dlatego tak ważne jest, aby zabrał Pan ojca do lekarza, który wykona podstawowe badania. A po wykluczeniu przyczyn somatycznych można się udac do psychiatry i spróbowac dobrac inny lek, odpowiedni pod względem bezpieczeństwa i profilu działania.