Skuteczny preparat na wzmocnienie cebulek włosów u dziecka

Mam 9cio letnią córkę,u której zauważyłam nadmierne wypadanie włosów, w morfologii wszystko w normie,mocz, żelaza również, moje pytanie do specjalisty jest następujące- Jaki jest najskuteczniejszy preparat bez recepty na wzmocnienie cebulek włosów?

Witam Panią,

Wypadanie nadmiernej ilości włosów u dziecka może stanowić poważny objaw chorób, niedoborów pierwiastków, witamin. Tych trzech czynników powodujących wypadanie nie wykażą przeprowadzone przez Panią badania.
Przyczyną może być także stres w życiu dziecka .
Mam prośbę o informację czy włosy wypadają na całej głowie równomiernie czy tworzą się placki gołej skóry bez włosów.
Proszę o kontakt mailowy w tej sprawię na mój adres instytutadamowicz@op.pl.
Ustalimy panel badań dodatkowych z krwi jakie powinna Pani przeprowadzić u córci.

Pozdrawiam i czekam na kontakt