Skutki zmiany tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Chciałam się dowiedzieć czy po roku przyjmowania tych samych tabletek antykoncepcyjnych muszę je zmienić na inne czy mogę je w dalszym ciągu przyjmować? Pozdrawiam.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie.

Jeżeli dotąd przyjmowane tabletki antykoncepcyjne nie powodują działań niepożądanych, są dobrze przez Panią tolerowane nie ma konieczności aby je zmieniać.
Pozdrawiam