Ślinianki i gruczoł tarczowy niepowiększone jednorodne

witam Zauważyłam u siebie powiększone węzły chłonne. Opis usg- ślinianki i gruczoł tarczowy niepowiększone jednorodne.Po stronie lewej w miejscu wyczuwalnego oporu pakiet węzłów chłonnych o wym 32x20 mm/foto/ wzdłuż naczyń szyjnych. Węzły nadobojczykowe i po stronie prawej niepowiększone. Mięśnie m-o-s prawidłowe. Crp i morfologia w normie. Przyjmowałam antyb, augmentin jednak węzły się nie wchłonęły co dalej robić?gdzie się udać?może jakieś dodatkowe badania tylko jakie? proszę o pokierowanie

Radzę w takim przypadku skonsultować się w tej sprawie z hematologiem. On po bezpośrednim badaniu powinien zadecydować o dalszym sposobie postępowania. Jeśli pakiet węzłów chłonnych jest podejrzany, ma strukturę patologiczną w badaniu USG do rozważenia powinno być podjęte wycięcie i przebadanie ich histopatologicznie.