Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 4 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Słyszenie głosów i zaburzenia koncentracji po paleniu marihuany

Jest to bardzo przytlaczajace , czasami wydaje mi sie jak bym rozmawial z osobami z mojego otoczenia ktore daja mi dobre dady jak i zle czasami glos krytykuje moje decyzje mam problemy z koncetracja wszystko zaczelo sie po paleniu marihuany podczas palenia sytuacja jest najbardziej nie do zniesienia dlatego przestalem palic lecz caly czas mam wrazenie ze ktos slyszy moje mysli , jak bym rozmawial zdana osoba nie uzywajac glosu tylko mysli
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Rozpoznanie choroby afektywnej dwubiegunowej

Konieczna konsultacja lekarza psychiatry.
Nie obowiązują skierowania i rejonizacja.
Nie ma pewności, że była to tylko marihuana.
Pozdrawiam.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0

Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry. Podobne objawy mogą być początkiem schizofrenii, szczególnie jeśli pojawiły się po zażyciu substancji psychoaktywnej. Choroba ta bowiem może być aktywowana jest zażyciem narkotyków. Proszę koniecznie podjąć leczenie!

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy