Smukłe uda i łydki - jak ćwiczyć, żeby osiągnąć zamierzony efekt?

Witam. Mam 16 lat, wzrost 173 cm. Udało mi się zejść z 55,5 do 51-52 kg. Chciałabym schudnąć do 48 kg. Codziennie ćwiczę. Robię przysiady, wymachy nóg, wymachy bioder, brzuszki, nożyce i od kilku dni zaczęłam a6w. Najbardziej zależy mi na zrzuceniu kilku cm z ud i łydek (uda 50 cm, łydki 35 cm). Chodzi mi o to, aby pozbyć się tej rozlewającej się na nogach tkanki tłuszczowej, niestety nie wiem, jakie mam wykonywać na to ćwiczenia. Odpada bieganie, jazda na rowerze, skakanka i pływanie. Wolałabym porobić jakieś ćwiczenia w domu.
16 LAT ponad rok temu

Witam,
Twoja masa ciała wskazuje na niedowagę, dlatego nie powinnaś się odchudzać. Powinnaś wiedzieć, że zbyt niska masa ciała powoduje nieodwracalne skutki zdrowotne, a także inne, np. zanik miesiączki, wypadanie włosów, słabe paznokcie, zbyt niską przemianę materii i wiele innych.
Jeśli chodzi o wyszczuplenie uda i łydek, polecam ćwiczenia z naszej strony www.abccwiczenia.pl. Na szczupłe łydki proponuję także wykonywanie ćwiczeń na stepperze (mało powtórzeń), jazdę na rowerze o małym obciążeniu czy jogging; zajrzyj też do artykułów:
http://portal.abczdrowie.pl/szukaj/%C5%82ydki?filters=type:informacje.
Warto również udać się na siłownię i zapytać trenera o zestaw ćwiczeń najbardziej odpowiednich dla Ciebie.

Pozdrawiam