Szczuplejsze uda - jak je osiągnąć?

Witam. Mam 23 lata, kobieta i przy wzroście 164 cm ważę 50,5 kg. Zdaję sobie sprawę, że to waga prawidłowa, jednak mam pewien problem. Mimo moje wagi, szczupłych łydek i płaskiego brzucha mam problem z udami. Są ewidentnie grubsze od reszty ciała. Pół roku temu się odchudzałam, schudłam około 20 kg. Odżywiam się zdrowo, jem dużo warzyw i owoców. Unikam chleba i tłustych mięs. Również nie mam problemów z tak zwanym efektem-jojo. Chciałabym ćwiczenia, które pomogą mi zmniejszyć obwód moich ud. Boję się jednak, by ćwiczenia nie były zbyt intensywne, gdyż nie zależy mi na tym, by wyrobić sobie zbytnio mięśnie, gdyż jak mówię chcę zmniejszyć obwód ud. Problem jest też taki, że mam bardzo szczupłe łydki i nie za dobrze to wygląda. Proszę o poradę.
23 LAT ponad rok temu

Witam,
W celu wyszczuplenia ud, bez jednoczesnego zwiększania masy mięśniowej należy wykonywać ćwiczenia łączone – siłowe 15 minut i aerobowe minimum 30 minut. Ćwiczenia siłowe do wykonywania w domu znajdziesz na naszej stronie, natomiast ćwiczenia tlenowe, które świetnie wyszczuplają uda, ale również kształtują całe ciało to pływanie, jogging, jazda na rowerze czy fitness. Ćwicz przynajmniej 3 razy tygodniu, a po kilku miesiącach uzyskasz pożądany efekt.
Pozdrawiam.