Spadek poziomu bHCG po 5 dniach

Witam, Mam pytanko otóż w czwartek robiłam badanie krwi beta hccg i wynisło 1843 natomiast dzisiaj tj,wtorek czyli po 5 dniach wynik zmalał do 1242 czy to oznacza zły płod badz ciaze pozamaciczna ?

Lek. Tomasz Budlewski

w prawidłowo rozwijającej się ciąży bhcg wzrasta. Są na pewno nieprawidłowosci, ale należy udac się do lekarza by stwierdzic ich przyczynę, konieczne USG