Spadek wagi po porodzie

Witam.Od zawsze mmam problem z wagą,jestem za chuda. W maju 2014 urodziłam córeczkę i tu mój problem, waga odrazu po porodzie zmalała a dziś ważę tyle samo co przed ciążą,czyli zdecydowanie za mało przy wzroście 160, 42kg. Co zrobić aby przytyć??

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Być może konieczne będzie wykonanie dodatkowych badań np hormonalnych.