Dlaczego nie mogę schudnąć w wieku 11 lat?

Mam 11 lat i ważę 45 kg (mam nadzieje,że moja waga jest zepsuta)wszyscy mówią,że ważę 38-40 kg.Mam wzrost 160 cm.Chcę trochę schudnąć,ale mi się nie udaję :(.Co mam robić?
11 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
przy podanym wzroście 160 cm - Twoja masa ciała, nawet jeśli wynosi 45 kg - oznacza niedowagę. Dlatego też zdecydowanie nie zalecam Tobie odchudzania. Wręcz przeciwnie - wskazane jest abyś przytyła ok. 3-5 kg.