Spadki cukru w 29. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 29 tc i mam problemy ze spadkami cukru. Krzywa cukrowa wyszła i zawsze wychodziła dobrze wiec cukrzycy nie mam, ale w sumie odkąd pamietam od czasu do czasu zanim poczuje głód to czytam czuć niepokój, czuje sie jakbym patrzyła na świat przez szybę, pozniej zaczynam sie pocić i zaczynaja mi sie trząść ręce. Wydaje mi sie ze wtedy spada mi cukier. Moj lekarz ginekolog sie tym nie przejął a ja boje sie ze takie spadki mogły negatywnie odbić sie na rozwoju dziecka.

Dzień dobry, prawdopodobnie Pani dieta nie jest odpowiednio skomponowana, ani wystarczajaca pod względem składników pokarmowych, czyli białka, tłuszczu, węglowodanów, błonnika, minerałow i witamin. Prosze wprowadzić 5 posiłków dziennie spożywanych co 3 godziny. Powinny być jak najbardziej zróżnicowane, bogate w warzywa. Proszę wyeliminować z diety produkty żywnościowe ogólnie przyjęte za niezdrowe i słodkie napoje włącznie z sokami.