Specjalistyczne badania genetyczne na niedorozwój narządów płciowych męskich

Witam,,napisane jest kołaczcie a będzie wam otworzone,, czy specjalistyczne badania genetyczne dadzą mi jakąś odpowiedz co do mojego problemu ile to może kosztować gdzie można je wykonać.Chodzi oczywiście o rodzaj niedorozwoju narządów płciowych męskich który u siebie podejrzewam to pomoże mi jakoś w pomóc moim życiowym problemie.Jednym z wielu.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zanim wykona Pan specjalistyczne badania genetyczne sugeruję konsultację ze specjalistą urologiem, który zbierze wywiad oraz Pana zbada. Być może sama taka konsultacja będzie wystarczająca. Jeśli nie, specjalista urolog pokieruje dalszą diagnostyką oraz ewentualnie leczeniem.