Śpiączka mózgowa osoby po urazie mózgu

Mam bliską osobe w śpiączce jest w szpitalu ma rechabilitacje od 2 tygodni strasznie się rusza ziewa sciska mi ręke jak ją poproszę o czym to może świadczyć czy może to świadczyć o postępach jest w śpiączce mózgowej po ciężkim urazie mózgu 2 miesiąc rusza oczami źrenicami chce się przekręcać co to może znaczyć? co mam teraz robić? jak się zachować? żeby jej pomóc szybciej?

Proszę porozmawiać z lekarzami.
Ocena na podstawie kilku zdań jest niemożliwa. Ważne są szczegóły zachowania, reakcje, których Pan nie jest w stanie podać, charakter, miejsce i rozległość urazu oraz wynik bezpośredniego badania. Ważne są choroby dodatkowe, ogólny stan organizmu przed urazem itd..
Z całą pewnością obecność i wsparcie bliskiej osoby jest wskazana w całym procesie rehabilitacji i usprawniania.