Spondylosis deformalis
Witam, oprócz dyskopatii szyjnej i ucisku tam na worek oponowy, oraz zmiany degeneracyjne krążków międzykręgowych C4-C5, to w odc lędźwiowym w rtg jest opis- spondylosis deformalis, oraznieznaczne obniżenie wysokości k-m L5-S1 -podejrzenie dyskopatii. Co mnie czeka, jakie leczenie? Proszę o odpowiedź i dziękuję.

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Planowanie leczenia opiera się głównie na podstawie występujących objawów oraz pomocniczo na wynikach badań dodatkowych. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.