Sposoby i preparaty stosowane w celu powiększenia członka

Witam. mam pytanie czy sa jakies sposoby na powiekszenie czlonka?

Dzień dobry!

Nie, nie istnieją zdrowe, bezpieczne i skuteczne metody powiększania członka, które można by polecać wszystkim mężczyznom.
Istnieją metody zabiegowe i chirurgiczne oraz leczenie hormonalne, stosuje się je jednak wtedy, kiedy wielkość członka jest stanem chorobowym i uniemożliwia współżycie - mikropenis.

Pozdrawiam!