Sposoby leczenia onycholizy

czym mam walczyć z onycholizą ? -byłam u dermatologa. stoswałam elitasone, cerkogel 30, olejek drzewa herbacianego, eweline 8w1, żel z żyworódki pierzastej To trwa od września ubiegłego roku i niestety nie pomaga. Z góry dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza dermatologa.